BME Önkéntes Nap

11891463_722072937892322_4571131879823325960_o.jpg

Ez évben 2015. szeptember 15-én, immáron ötödik alkalommal kerül megrendezésre a BME Önkéntes Nap.

Idén is számos helyszínen és programmal várunk, hogy Ti is részese lehessetek ennek az eseménynek, ahol önzetlenül visszaadhatunk valamit az otthonunkként számon tartott XI. kerületnek.

Folytatódnak a kerületi óvodák és iskolák felújításai, a zöld területek megtisztítása, a graffiti eltávolítás, idén is szebbé varázsoljuk a kerületet parkosítással, és idén először idősotthonok megszépítésén is fáradozni fogunk.

A tavaly nagy számban összegyűjtött adományra való tekintettel, a Magyar Vöröskereszt jóvoltából idén is gyűjtünk ruhát és játékot, az Élelmiszerbankon keresztül pedig tartós élelmiszert juttatunk el a rászorulóknak!

Fontos, hogy az általatok hozott ruhák tiszták és hordható állapotúak legyen, a játékok használhatóak, az élelmiszerek pedig mindenképp tartósak, azaz nem romlandóak!

Gyere el idén is!

Legyél Angyal Te is!