OHV 2013/2014 tavasz

Ismét elérkezett az idő, hogy változtass! Felnőtt, egyetemi polgárként biztosan Te is megérted, hogy mennyire fontos és felelősségteljes feladat, hogy az egyetemünkön folyó oktatás minőségét javítsuk, problémáit kiszűrjük, majd azokat megoldjuk. Nálad jobban viszont senki sem tudja, hogy milyen problémák, vagy pozitív élmények értek az elmúlt félév során. Ezért kérünk, hogy ne tartsd magadban, hanem mondd el a véleményedet!
Az Oktatás Hallgatói Véleményezése (OHV) kérdőívét megtalálhatod a Neptun rendszer Ügyintézés\Kérdőívek menüjében.

Az előző félévi és a korábbi eredményeket itt találod: http://www.dik.bme.hu/index.php?pText=3_2

A Kari Hallgatói Képviselet az OHV-t kitöltőket az előre meghatározott elvek alapján +2 pontban részesíti, amelyet év végén a maradványkeret szétosztásánál vesz figyelembe.

Szánj pár perced az idődből a minőségre, most Te értékelsz!

A kitöltők között az Egyetemi Hallgatói Képviselet egy fekete és egy fehér 32 GB-os iPad minit sorsol ki!