Tájékoztató a pótlási rend változásáról

Az alábbiakban fel szeretném hívni a figyelmeteket néhány változásra a féléves feladatok beadási és pótbeadási időpontjával kapcsolatban. A regisztrációs hét folyamán kihirdetett - a Kari Tanulmányi Bizottság által elfogadott - hivatalos zárthelyi ütemtervben megjelölt beadási és pótbeadási határidőket, a félév folyamán a Bizottság bizonyos tantárgyaknál módosította.

A változtatások értelmében, az Épületszerkezettan, Építészettörténet és Rajz c. tárgyak féléves feladatainak beadási határideje 2012. december 3 (hétfő), míg a pótbeadási határideje zárthelyi ütemtervtől eltérően 2012. december 14 (péntek) !  A Lakóépülettervezés 2, Munkahelyek építészete 2, Tanszéki tervezés 1-2 c. tárgyak beadási határideje a féléves ütemterv szerint meghirdetett időpontban maradt, azaz 2012.12.7 (péntek), míg pótbeadási határidejük 2012. december 10 (hétfő).

A Kari Tanulmányi Bizottság határozata NEM vonatkozik a Tanszéki Terv 3. Kiskomplex, Komplex 1T, Komplex 1S, Komplex 2T, Komplex 2S, BSc Komplex terv, BSc Diploma 1, valamint a hagyományos képzés Komplex tárgyaira – melyek rendes leadására a pótlási hét első napjáig (2012. december 10.hétfő), pótlólagos beadására a pótlási hét utolsó napjáig (2012. december 14 péntek) van lehetőség.Továbbá a módosítások nem vonatkoznak az elsőéves hallgatók számonkéréseire, ezek a féléves zárthelyi ütemterv szerint lesznek megtartva!

A mellékelt tájékoztatóban megtalálhatjátok az egyes tárgyak végleges beadási és pótbeadási határidejét.

Azzal a kéréssel fordulnék Hozzátok, hogy mindenképpen tanulmányozzátok át a végleges beadási határidőket, hogy biztosan ne okozzon semmilyen fennakadást a pótlási héten a Bizottság módosítása.