Kollégiumi férőhely pályázat - 2013/14 tavasz

A 2013/2014 tavaszi félév kollégiumi férőhely pályázat hirdetményét és eredményét oldalt tudjátok letölteni.

A kollégiumi férőhely pályázatok a BME Hallgatói Portálon keresztül adhatók le.

A pályázatok leadási határideje: 2014. január 20. 23:59.

Az tavaszi időszakra a régi rendszer szerint fog megtörténni a tanulmányi pontok számítása, azaz az ösztöndíjindexet vesszük figyelembe a pontszámításnál.
A kezdés éve rubrikába azon hallgatók esetében, akik újra beiratkoztak, vagy szakirányválasztás miatt egy másik képzésbe sorolódtak, a legelső beiratkozás időpontját kell beírni.
A pontosan kiszámított ösztöndíjindex nagyon fontos, az eltéréseket ellenőrizzük és a kiegészítésben szereplő szankciókat alkalmazzuk. Erre nagyon figyeljetek oda! Ha nem vagytok biztosak valamiben, inkább kérdezzetek.
Bármi kérdésetek van a kollégiummal, hirdetménnyel kapcsolatban, írjatok a kollegium@epiteszhk.bme.hu címre.

Gyakran Ismételt Kérdések

• Az Erasmuson lévő vagy ösztöndíjjal külföldön tanuló hallgatók esetén az erasmusos félévet közvetlenül megelőző 2 aktív, BME-n teljesített félév átlagát vesszük figyelembe. "Az utolsó aktív féléved ösztöndíjindexe" kérdéshez az Erasmusos félévet közvetlenül megelőző félév átlagát kell beírni, azaz, ha most ősszel (2013/14 ősz) erasmuson voltál egy félévet, akkor az azt megelőző tavaszi félév (2012/13 tavasz) ösztöndíjindexét írd be.
  • Ösztöndíj index számítás: (megszerzett kredit x érdemjegy)/30. A nem teljesített kredit nem számít bele az ösztöndíjindexbe!