Tanulmányi ösztöndíj - 2020/21 tavaszi félév

Kedves Hallgatók!

Hallgatói Képviselet 2021. 02. 22-én elfogadta a 2020/21 tavaszi félév Tanulmányi ösztöndíj osztásának eredményét.

A Tanulmányi ösztöndíj odaítélése kreditindex alapján történt, amely a (Össz(teljesített kredit*érdemjegy))/30 képlet alapján számolható, illetve a Neptun rendszerben is megtalálható.

Ebben a félévben a Kar hallgatói 5 homogén hallgatói csoportot alkotnak, amelyek a következők:
1. Legalább második félévüket megkezdő, specializáción nem lévő osztatlan képzésen részt vevő, valamint a BSc képzésen részt vevő hallgatók
2. Tervezői specializáción lévő osztatlan képzésen részt vevő hallgatók
3. Szerkezeti specializáción lévő osztatlan képzésen részt vevő hallgatók
4. MSc képzésen részt vevő, első félévüket megkezdő hallgatók
5. Legalább második félévüket megkezdő, MSc képzésen részt vevő hallgatók

A tanulmányi ösztöndíjra fordítható keretösszeg teljes egésze az előbbi homogén hallgatói csoportok tagjai között kerül szétosztásra.

A kiosztott összeg minden részesülő hallgatónak bevezetésre kerül a Neptun rendszer Ösztöndíjak, kifizetések füléhez.

Amennyiben eltérést tapasztaltok a Neptunba beírt és az eredményben kihirdetett összeg között, vagy a kreditindexetek alapján részesülnétek ösztöndíjban, de a Neptunban mégsem látjátok beírva az összeget, kérlek, jelezzétek a a palyazat@epiteszhk.hu email címen.

A tanulmányi ösztöndíjjal kapcsolatban felmerülő egyéb kérdéseiteket szintén a palyazat@epiteszhk.hu email címen tehetitek fel.