Kollégiumbejárás felvételizőknek

Kedves Felvételizők,

a BME Építészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet szeretne meghívni Titeket egy látogatásra és tájékoztatóra a Bercsényi 28-30 Kollégiumba.

Egyetemi éveitekben minden bizonnyal sokan lesztek kollégisták, ám ha otthon laknátok vagy albérlet mellett döntenétek, akkor is gyakran meg fogtok majd fordulni a Bercsényiben, hiszen ez az építész hallgatók közösségi életének első számú színtere, kedvenc helye a közös rajzolásra.

A bejárások a rajz alkalmassági vizsgák után kerülnek megrendezésre, mindhárom vizsganapon 13:30-kor (gyülekező 13:15-ig a rajztermek előtt) és 18:30-kor (gyülekező: 18:15-ig a rajztermek előtt). A gyülekezés után együtt sétálunk át az Egyetemről a Kollégiumba, de van lehetőség csatlakozásra a helyszínen is.
Ha szeretnél valamelyik alkalmon részt venni, jelezd felénk ezen az online űrlapon keresztül május 18. éjféig.
Minden bejárásra maximum 40 fő jelentkezését tudjuk elfogadni - nálunk ez a legtanulósabb időszak a félévben, így szeretnénk tiszteletben tartani a kollégisták nyugalmát.

A kollégium a Móricz Zsigmond körtértől 2 percre, az Allee bevásárlóközpont mellett található.
Cím: 1117 Budapest, XI. kerület, Bercsényi utca 28-30.

A bejárással és kollégiummal kapcsolatos kérdéseitekkel bátran keressetek minket a kollegium@epiteszhk.bme.hu címen!

Sikeres rajz alkalmasságit és felvételit kívánunk!