Szakmai Napok főszervezői pályázat 2018

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet pályázatot hirdet a 2018-as Építész Szakmai Napok főszervezői posztjára, melyen minden, négy teljesített félévvel rendelkező, nappali tagozatos aktív hallgató részt vehet.

A főszervező feladatai:

• megtervezni a Szakmai Napok programját,
  • szervező csapat összeállítása a Rendezvény Csoport tagjai közül, koordinálása, szakmai csoportok bevonása,
  • teljes felelősség vállalása a rendezvény színvonalas megvalósításáért,
  • elszámolás a Hallgatói Képviselet felé a rendezvény szervezése közben, ill. lebonyolítását követően,
  • folyamatos kapcsolattartás a Hallgatói Képviselet közéleti felelősével.

A rendezvényről röviden:
Már évek óta szükségét érezzük egy több napos építész kari szakmai rendezvény megvalósításának, ahol a hallgatók és oktatók is az egyetemi keretektől eltérő környezetben találkozhatnak. Így, az  Építész Szakmai Napokat több éve már az őszi félévben rendezzük meg, a nagy érdeklődés bebizonyította, hogy igény van a hallgatóság részéről a rendezvény iránt. Cél a szakmánk sokoldalúságának megmutatása, és az, hogy olyan lehetőségeket teremtsünk, amire év közben nincs megfelelő alkalom.

A jelentkezéshez olvasd el a mellékelt pályázatot és küldj egy motivációs levelet és programtervezetet a kozelet@epiteszhk.bme.hu e-mail címre augusztus 4. 23:59-ig!

Kérdés esetén keresd Dóka Antalt a doka.antal@epiteszhk.bme.hu címen.