2018. évi Építész Ballagás főszervezői pályázat

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet pályázatot hirdet a 2018. évi Ballagás rendezvény főszervezői posztjára.

Május 18-án, 5-6-7 év után elérkeztek a végzősök ahhoz a pillanathoz, amikor kiléphetnek az egyetem kapuin. Még hátra van a diploma védése, a diploma átvétele, de addig is a Ballagás alkalmával búcsúzhatnak el barátaiktól, évfolyamtársaiktól, tanáraiktól.
Az év egyik legszebb és legünnepélyesebb eseménye, melynek megszervezése megtisztelő feladat. A végzősök hálás tekintetén kívül rengeteg tapasztalatot szerezhettek projektszervezésben és -irányításban egyaránt.

Ha szeretsz aktívan részt venni a közéletben, érdekel a rendezvényszervezés és nem esik nehezedre az irányítás, akkor olvasd el a mellékelt hirdetményt és jelentkezz április 8-ig a kozelet@epiteszhk.bme.hu címen!