Szakmai Napok főszervezői pályázat 2017

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet pályázatot hirdet az Építész Szakmai Napok 2017 rendezvény főszervezői posztjára, melyen minden, négy teljesített félévvel rendelkező, nappali tagozatos aktív hallgató részt vehet.

A főszervező feladatai:

• megtervezni a Szakmai Napok programját,
  • szervező csapat összeállítása a Rendezvény Csoport tagjai közül, koordinálása, szakmai csoportok bevonása,
  • teljes felelősség vállalása a rendezvény színvonalas megvalósításáért,
  • elszámolás a Hallgatói Képviselet felé a rendezvény szervezése közben, ill. lebonyolítását követően,
  • folyamatos kapcsolattartás a Hallgatói Képviselet közéleti felelősével.

A rendezvényről röviden:
Már évek óta szükségét érezzük egy több napos építész kari szakmai rendezvény megvalósításának, ahol a hallgatók és oktatók is az egyetemi keretektől eltérő környezetben találkozhatnak. Így, az  Építész Szakmai Napokat öt éve az őszi félévben rendezzük meg, a nagy érdeklődés bebizonyította, hogy igény van a hallgatóság részéről a rendezvény iránt. Cél a szakmánk sokoldalúságának megmutatása, és az, hogy olyan lehetőségeket teremtsünk, amire év közben nincs megfelelő alkalom. Az előző évek rendezvényeiről videókat találhattok YouTube-on.

A jelentkezéshez olvasd el a mellékelt pályázatot és küldj egy motivációs levelet és programtervezetet a kozelet@epiteszhk.bme.hu e-mail címre augusztus 7. 23:59-ig!

Kérdés esetén keresd Dóka Antalt a doka.antal@epiteszhk.bme.hu címen.