OHV kérdőívek - 2013/14 ősz

Sziasztok!

Elkészültek a 2012/13 tanév őszi félévére vonatkozó Oktatás Hallgatói Véleményézésére szolgáló kérdőívek, melyeket a Neptunban, az Ügyintézés/Véleményezések menüpont alatt találtok.

A kitöltés határideje: 2013. szeptember 29. 23:59

A véleményezésre azon tárgyak esetében van lehetőségetek, melyekből legalább 2-es vagy annál jobb érdemjegyet szereztetek.

A Hallgatói Képviselet fontosnak tartja kiemelni az OHV fontosságát, akár a kari, akár az egyetemi színtér tekintetében.
Az OHV egyfelől belső visszacsatolásként beépül az egyetem minőségbiztosítási rendszerébe. Az oktatók kapnak visszajelzést, hogy jól végezték-e munkájukat, a tantárgyakhoz kapcsolódó oktatási segédanyagok megfelelőek és elégségesek-e, a számonkérések alkalmasak-e az átadott tudás mérésére.
Másfelől - egyes karokon az OHV a tanszékek közti finanszírozási keret felosztásában komoly tényezőként jelenik meg. Ez egy-egy tanszék esetében akár milliós nagyságrendű kérdés is lehet, így mindenki ösztönözve van arra, hogy tegyenek az oktatás színvonalának emeléséért.