Évközi tanulmányi cselekmények ismétlése, javítása, pótlása

A BME Koordinációs Bizottsága 2020. március 16-án döntött az egyetemi intézkedésekről a „Fokozott járványügyi védekezéssel összefüggő intézkedések, tanulmányi munka szervezésére és a tavaszi félév rendjére vonatkozó rendelkezések” címmel. Ennek a rendelkezésnek a 12. pontja határozza meg a lehetőségeket és teendőket. Erről részletesebben olvashattok az egyetemi honlapon, a koronavírus helyzetről szóló tájékoztatóban.

A BME Építészmérnöki Kar az intézkedések keretei között az alábbi szabályokat hozta:

1. A féléves beadások rendje:

• 2020. május 18-ig a félévközi feladatok leadásai;

• 2020. május 22-ig a féléves tervfeladatok leadásai;

• 2020. május 29-ig a félévközi feladatok és tervfeladatok pótbeadása díjmentesen;

• 2020. június 2-ig a félévközi feladatok és tervfeladatok pótbeadása különeljárási díj befizetése mellett.

2. A zh. pótlások rendje

A kar tanszékei a vizsgaidőszak első 10 napja során a teljesítményértékelési tervben meghatározott pótlási lehetőségeken túl tantárgyanként további egy alkalmat hirdetnek. Ezzel egyidejűleg, az eddigiekhez képest egyel több alkalom igénybevétele díjmentes. A pótló alkalmak igénybevétele önmagában nem lehet hivatkozási alap halasztott vizsgaalkalmak kérvényezésénél.

Kérdés esetén keressétek Macsek Kata oktatási referenst az oktatas@epiteszhk.hu címen!