Campus Hungary pályázat

Ez úton szeretnénk tájékoztatni Téged, a BME és az ország felsőoktatási intézményeiben tanulmányokat folytató hallgatók számára meghirdetésre kerülő ösztöndíjról.

A Campus Hungary keretében számos lehetőség kínálkozik arra, hogy akár egyénileg, akár csoportosan külföldi utazásokon vegyetek részt.

A program keretében (a BME támogatásával) pályázható lehetőségek elérhetőek a következő oldalon: http://hkt.bme.hu/campushungary

Néhány lehetőség a teljesség igénye nélkül:

• szakmai gyakorlaton való részvétel (az Erasmushoz hasonló módon, magasabb támogatási összeg mellett),
  • egy szemeszter külföldi tanulmányok (nemcsak Európában),
  • Athens program keretében meghirdetett egy hetes részképzésen való részvétel az őszi félévben,
  • T.I.M.E nyári iskolában, két diplomát adó képzésben való részvétel 2013-2014 folyamán,
  • A BME Hallgatói Külügyi Testület szervezetei által nyújtott külföldi lehetőségeken való részvétel,
  • szakkollégiumok és öntevékeny hallgatói csoportok külföldi tanulmányútjának támogatása,
  • a Varsói és a Kijevi Műszaki Egyetemen való egyhetes hallgatói csereprogramban való részvétel.

A fenti tevékenységeken túl természetesen más is pályázható, viszont a listában elérhetőek azok a lehetőségek, amelyek intézésében a BME segítséget nyújt. A program 2013. április 30. és 2014. augusztus 31.közötti időszakára vonatkozó jelentkezés 2013. február 10-én kezdődik, a beadás határideje: 2013. március 10. éjfél.

Az érdeklődőknek 2013. február 19-én (kedden) 18:30-kor tájékoztatót tartunk a K épület I. emelet 72-es termében, ahol Dr.Moson Péter, a BME nemzetközi rektorhelyettese, Kopasz Károly a Campus Hungary Ösztöndíj Csoport vezetője fog beszámolni a részletekről.

Az első pályázati időszakban több mint 100 hallgatótársunk nyert már támogatást a Campus Hungary ösztöndíj programmal, a sikeres példa immáron adott.

Ne habozz, gyere el a fórumra és pályázz, a lehetőség adott a döntés a Te kezedben van!

További információ, on-line pályázás: www.campushungary.hu